Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

Sisekujunduse blogi

Kui lahe! Valhalla Factoryst kirjutatakse ajakirjas "Diivan" - "Eesti suurim disaini ajakiri"

Suvi on kohal! Haara endale lahe disaini ajakiri ja loe sealt meie kohta! Eesti suurima disaini ajakirja „Diivan“ suveväljaandes kajastatakse ja näidatakse meie lahedat Daydreameri kollektsiooni. Eriti saate sealt aimu meie võrkkiikede disainist. Ookeanikarva toonid, palmilehtede mustrid põimitud võrkkiige disainiga meenutab sulle, et tuleb unistada! See kõik kokku loob eriti laheda minimalistliku disaini. Tugev ja stiilne õlitatud tammepuust raam, purjenööridest kinnitus-aasad. 

Ole inspireeritud & jälgi meid Facebooki lehel!

Jätka lugemist

Vaateakende shopping @Tallinna Kaubamaja!

Liidri ja trendijuhi, suurima kaubandusettevõte ja teenusepakkuja Eestis „Tallinna Kaubamaja“ vaateaken eksponeerib meie lahedat ja stiilset võrkkiike! Võrkkiikede tekstiilile prinditud fotod on inspireeritud teekonnast läbi Bali saare. Päevaunistamine kui pelgupaik. Soe tuul paitamas nahka, sasimas juukseid. Ookeanikarva toonid, palmilehtede mustrid põimitud võrkkiige disainiga meenutab sulle, et tuleb unistada! See kõik kokku loob eriti laheda minimalistliku disaini. Tugev ja stiilne õlitatud tammepuust raam, purjenööridest kinnitus-aasad.

Vaata siit seda lahedat vaateakent!

Jätka lugemist

"Valhalla sümboliseerib kohta, kus argirutiin uinub ja inspiratsioon ärkab ellu."

Valhalla Factory asutaja ja disainer on elustiili fotograaf Terje Talpsepp. Looming põhineb Terje enda fotodel, mis on inspireeritud hommikustest jalutuskäikudest, reisidelt kogutud maailmamustri killukestest ja värvikatest unenägudest. Terje ise armastab Vahemere-hõngulist Skandinaavia disaini ja sisekujundust, kuhu loodud aksessuaarid ideaalselt sobituvad. Ta räägib, kuidas see bränd sündis ja mida Valhalla talle tähendab. 

Loe rohkem Valhalla loomisest!


Jätka lugemist

EST. Ülevaade Milano põnevast disaininädalast! Loe, vaata kirevat pildimaterjali ja ole inspireeritud!

Valhalla Factory sisustusaksessuaaride disaineri Terje Talpsepp’a lemmikuks kujunes COSi ja Jaapani disainistuudio Nendo koostööna loodud showroom, kus COSi minimalistlikest valgetest triiksärkidest oli loodud geomeetrilised kujundid ruumis. Mõlema presenteerija puhas, minimalistlik, selge ja teatava korrapärasusega stiil muutis kahel korrusel presenteeritud elemendid ühtseks tervikuks. 

Loe artiklit ja vaata pilte Ideesahvrist!


Jätka lugemist

EST. Eesti disaini- ja sisustusareenile on kerkinud uus põnev sisekujunduse aksessuaaride bränd Valhalla Factory.

Valhalla Factory disaintooted põhinevad brändi looja - elustiili jäädvustava fotograafi Terje Talpsepa - fotodel, mis on inspireeritud hommikustelt jalutuskäikudelt, reisidelt kogutud maailmamustri killukestest ja värvikatest unenägudest. Kollektsiooni kuuluvad eelkõige erinevad aroomiküünlad, padjad, pleedid ja näiteks ka suvine päevaunistajate lemmik võrkkiik!

Loe tervet artiklit Ideesahvrist! 

Jätka lugemist