Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

Sisekujunduse blogi

Milano Disaininädal 2015 üllatas taas!

Valhalla Factory disainer Terje Talpsepp käis inspiratsiooni ja uut energiat kogumas Milano disaininädala. 14.-19. aprill toimus Milanos disainimess Salone del Mobile, mis muutis linna tõeliseks disainerite mekaks. Nagu alati puhusid ka sel kevadel disanimaailmas uued tuuled. Üks värskendavamaid oli kindlasti Suurbritannia disaineri Tom Dixoni väljapanek- klaasist puhutud lambid, mis tekitasid hallutsinatsioonitaolise valgusefekti. 17. sajandist inspireeritud toolid lõid just kui uue hübriidmaailma, kus kohtusid ajalooline ja turvaline ning kaasaegne ja piireületav. Lisaks väljpanekutele messil pakkusid silmailu ka mitmed erinevad showroomid, mis disaininädala raames oma uksed külastajatele valla hoidsid ning uute põnevate toodetega kostitasid. Nüüd on aeg kõik see inspiratsioon ja energia uuteks toodeteks genereerida!

Piilu pilte siit!

Jätka lugemist

EST. Ülevaade Milano põnevast disaininädalast! Loe, vaata kirevat pildimaterjali ja ole inspireeritud!

Valhalla Factory sisustusaksessuaaride disaineri Terje Talpsepp’a lemmikuks kujunes COSi ja Jaapani disainistuudio Nendo koostööna loodud showroom, kus COSi minimalistlikest valgetest triiksärkidest oli loodud geomeetrilised kujundid ruumis. Mõlema presenteerija puhas, minimalistlik, selge ja teatava korrapärasusega stiil muutis kahel korrusel presenteeritud elemendid ühtseks tervikuks. 

Loe artiklit ja vaata pilte Ideesahvrist!


Jätka lugemist