Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

Sisekujunduse blogi

Aeg üheks inspireerivaks kohvipausiks! Elegantne ajakirja Diivan uus number on kohal!

Meie lemmik mõttetera ajakirjast kõlab nii: "Eesti on liiga ilus maa, et elada koledates kodudes. Uus Eesti disain lubab elada korraga marurahvuslikult ja ülielegantselt." Piilu sinagi disainiajakirja Diivan veebruarikuu numbrisse, milles on seekord hea annus kodumaist disaini. Ja muidugi ei puudu Diivani kaante vahelt ka Valhalla Factory looming. Valhalla Factory pildid ja lugu rullub teie ette lk. 61, 62, 63 ja 69. Lisaks visuaalset kajastust leidnud lõhnaküünaldele ja dekoratiivpatjadele võib lugeda Fookuse rubriigist, kuidas Terje ammutas inspiratsiooni müstilisest Balist ja tuli välja kollektsiooniga “Daydreamers”, mille tõmbenumbriks on loodusmustritega ripptoolid. Võta aega ja aeg peatub :).


Vaata FB-s galeriid ajakirjast!

Jätka lugemist

Kui lahe! Valhalla Factoryst kirjutatakse ajakirjas "Diivan" - "Eesti suurim disaini ajakiri"

Suvi on kohal! Haara endale lahe disaini ajakiri ja loe sealt meie kohta! Eesti suurima disaini ajakirja „Diivan“ suveväljaandes kajastatakse ja näidatakse meie lahedat Daydreameri kollektsiooni. Eriti saate sealt aimu meie võrkkiikede disainist. Ookeanikarva toonid, palmilehtede mustrid põimitud võrkkiige disainiga meenutab sulle, et tuleb unistada! See kõik kokku loob eriti laheda minimalistliku disaini. Tugev ja stiilne õlitatud tammepuust raam, purjenööridest kinnitus-aasad. 

Ole inspireeritud & jälgi meid Facebooki lehel!

Jätka lugemist