Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

Sisekujunduse blogi

Eesti Disainiauhinnad 2014! Oh seda rõõmu!

Oh seda rõõmu, kui kuulsime, et Valhalla Factory disainerit ja fotograafi Terje Talpseppa premeeriti Eesti Disainiauhinnad 2014 eriauhinnaga Suurepärane Foto. Auhind tuli fotoseeria eest, mis pildistati Tahe Outdoors brändi visuaali jaoks. See valmis koostöös Terje Talpsepa ja reklaamiagentuur Taevas Ogilvyga, kus imago loomiseks ühendati fotograafia ja graafiline disain. Karge, jõuline ja mehine on märksõnad, millega võib kirjeldada neid mustvalgeid pilte, mis toovad imehästi välja Tahe Outdoors brändi tõelise olemuse. Tahe Outdoors on Euroopas tuntud kui üks parimaid kõrgkvaliteedilise veespordi varustuse tootjaid ja edasimüüjaid. Terje on tõeliselt tänulik ning jääme ootama uusi saavutusi! 

Vaata Eesti Disainiauhindade Gala galeriid!

Vaata Tahe Outdoorsi kataloogi!


Jätka lugemist

Veel rohkem põnevust Eesti suurimalt disaini ajakirjalt "Diivan" artikliga "Piltilusad toad"

Eesti suurimas disaini ajakirjas "Diivan" on jälle Valhalla Factory kajastatud. Seekord juba nende septembrikuu väljaandes, Sisustaja rubriigis. "Kodud meie planeedil on väga erinevad - mõneruutmeetristest slummilobudikest elegantsete ookeanivaadetega villadeni. Kuid ka kõige väiksemas neist on alati üks tuba - magamistuba. Uni on nii oluline, et kutsume kõike ilusat tihtipeale unenäoliseks. Midagi unenäolist teeb kindlasti oma fotodest Terje Talpsepp, aga ka paljud teised fotograafid, kes oma pilte muule kui fotopaberile trükivad."

Ole inspireeritud ja jälgi meid!

Jätka lugemist

"Valhalla sümboliseerib kohta, kus argirutiin uinub ja inspiratsioon ärkab ellu."

Valhalla Factory asutaja ja disainer on elustiili fotograaf Terje Talpsepp. Looming põhineb Terje enda fotodel, mis on inspireeritud hommikustest jalutuskäikudest, reisidelt kogutud maailmamustri killukestest ja värvikatest unenägudest. Terje ise armastab Vahemere-hõngulist Skandinaavia disaini ja sisekujundust, kuhu loodud aksessuaarid ideaalselt sobituvad. Ta räägib, kuidas see bränd sündis ja mida Valhalla talle tähendab. 

Loe rohkem Valhalla loomisest!


Jätka lugemist