Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

Sisekujunduse blogi

Oleme mõnusalt tagasi kodus!

Valhalla Factory on Londonist saadud positiivsete emotsioonidega tagasi Eestisse jõudnud. Disainimess 100% Design oli imetore ja edukas, sest see oli suurepärane võimalus meie brändi tutvustamiseks ja uute kontaktide leidmiseks, mis tulevikus kindlasti kasuks tulevad. Me täname kõiki inimesi, kes tulid messile meid külastama, kõiki toredaid kaasdisainereid ning loomulikult asjalikke korraldajaid. Sealne atmosfäär ja kõik üritused olid äärmiselt inspireerivad. Pop-up poe avamisõhtu oli vinge ning samuti edukas, sest sinna oli kokku kogunenud umbes 200 inimest. Seal esmaesitlesime ka oma uut kollektsiooni Stardust ning aroomiküünalt Black Chameleon, mis said palju positiivset tagasisidet. Järgmine peatus: Disainiöö. Näeme seal!  

Vaata galeriid!

Jätka lugemist

Valhalla Factory Londonis disainimessil

17.-20. septembril toimub Londonis disainimess nimega 100% Design. See on üks kõige olulisemaid sündmusi Londonis, kus disainerid saavad tutvustada oma tooteid laiemale ringkonnale ning koguda uusi tutvusi. Valhalla Factory on samuti seal esindatud koos Eesti Disainerite Liiduga. Mess toimub kohas nimega Earls Court, kust võite leida meie väljapaneku aroomiküünalde, padjakatete ja pleediga. Kui olete Londonis, siis tulge külastage meid messiboksis IP314. Eesti Disainerite Liidul on ka pop-up pood Hoxton Gallerys, kust on võimalik soetada endale tooteid Valhalla uusimast kollektsioonist Stardust. Samuti võite pop-up poest leida meie uue musta värvi küünla Black Chameleon, millel on minimalistlik dekoratsioon sulega. 

Ole inspireeritud & jälgi meid!

Jätka lugemist