Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

Sisekujunduse blogi

Sügistalvine kollektsioon on jõudnud Stockmanni koduosakonda!

Valhalla loodusmustritest inspireeritud padjad, linikud, aroomiküünlad, tammepuidust ja marmorist aksessuaarid koju ja kööki ootavad sind. Stockmanni tootevalikus on esindatud sügistalvine kollektsioon männilatvade kameeleonmustrite ja punakalt kumavad kirsipuu säbrulised fotofragmendid, sümboliseerides põhjamaist naiselikkust, õitsemist, küllust ja sära. Armastatud aroomiteraapilised disainiküünlad on saanud täiendust uue aroomi näol – värske ja puuvillalõhnaline greip, mis on hea abiline söögiisu ja kaalu kontrolli alla saamisel! Uued tammepuidust ja marmorist multifunktsionaalned PUZZLE tüüpi geomeetrilised küünla-, kohvitassi- ja serveerimisalused, mis teevad laua katmise tõeliseks serveerimiskunstiks. Tule ja uudista tooteid oma silmaga Stockmanni koduosakonnas.

Meeleolukat galeriid Stockmannis toimunud inspiratsioonipäevast saad näha siit!

Jätka lugemist

Valhalla Factory alustas koostööd eksklusiivse Stockmanni kaubamajaga!

Koos kevade tulekuga on Valhalla Factory'l teile üks rõõmusõnum- nimelt võib Valhalla tooteid leida müügilt nüüd ka Stockmanni kaubamajast. Meie bränd on esindatud Stockmanni koduosakonnas väärikas ja silmapaistvas asukohas, mis ei jää kindlasti külastajatel kahe silma vahele.Veebruar on Stockmannis tituleeritud Eesti kuuks, et pakkuda Vabariigi aastapäeva tähistamiseks oma klientidele ka kodumaist tootevalikut. Seega on suur au, et Stockmanni tuntud ja eksklusiivses brändidžunglis on nüüd esindatud ka meie disainibränd. Valhalla Factory toodetest võib Stockmannist leida nii loodusmustritega patju kui ka meie armastatud eeterlike õlidega aroomiteraapilisi disainküünlaid. Oleme uhked ja elevil ning taas teile kõigile lähemal! Kohtume Stockmannis!


Vaata kogu galeriid!


Jätka lugemist