Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

Sisekujunduse blogi

Milano Disaininädal 2015 üllatas taas!

Valhalla Factory disainer Terje Talpsepp käis inspiratsiooni ja uut energiat kogumas Milano disaininädala. 14.-19. aprill toimus Milanos disainimess Salone del Mobile, mis muutis linna tõeliseks disainerite mekaks. Nagu alati puhusid ka sel kevadel disanimaailmas uued tuuled. Üks värskendavamaid oli kindlasti Suurbritannia disaineri Tom Dixoni väljapanek- klaasist puhutud lambid, mis tekitasid hallutsinatsioonitaolise valgusefekti. 17. sajandist inspireeritud toolid lõid just kui uue hübriidmaailma, kus kohtusid ajalooline ja turvaline ning kaasaegne ja piireületav. Lisaks väljpanekutele messil pakkusid silmailu ka mitmed erinevad showroomid, mis disaininädala raames oma uksed külastajatele valla hoidsid ning uute põnevate toodetega kostitasid. Nüüd on aeg kõik see inspiratsioon ja energia uuteks toodeteks genereerida!

Piilu pilte siit!

Jätka lugemist

Sünnipäevalaps teeb kingitusi!

Hip-hip- Hurraaa! See oli 13 ja reede kolm aastat tagasi kui Valhalla Factory esimest korda ilmavalgust nägi. Need kolm aastat on olnud kirevad- täis inspiratsiooni, uusi tooteid ja väärt kogemusi. Valhalla sai alguse aroomiküünaldest, kuid tänaseks on meie tooteperekonda lisandunud ka padjakatted, ripptoolid ja kiiged. Suure kummarduse teeme oma fännidele, klientidele ja kõigile, kes on meiega seda teekonda kaasa käinud ning kelleta me ei oleks nii kaugele jõudnud. Tänutäheks otsustasime me oma toetajatele ühe vägeva sünnipäevapeo korraldada. Millal? Terve käesolev nädal, kuni 19.04. Kus? Valhalla veebipoes. Kingitust tooma ei pea, küll aga kingib Valhalla sünnipäeva puhul igale kliendile, kes ostab vähemalt kolm küünalt, meie uhiuue kevadekuulutajast Rosmariini küünla kauba peale. Meie lõikame nüüd lahti sünnipäevatordi ja heidame pilgu tagasi neile kolmele aastale, et järgmisele kolmekümnele vastu astuda…Sind ootame aga meie sünnipäevapeole!

Jätka lugemist

Valhalla Factory alustas koostööd eksklusiivse Stockmanni kaubamajaga!

Koos kevade tulekuga on Valhalla Factory'l teile üks rõõmusõnum- nimelt võib Valhalla tooteid leida müügilt nüüd ka Stockmanni kaubamajast. Meie bränd on esindatud Stockmanni koduosakonnas väärikas ja silmapaistvas asukohas, mis ei jää kindlasti külastajatel kahe silma vahele.Veebruar on Stockmannis tituleeritud Eesti kuuks, et pakkuda Vabariigi aastapäeva tähistamiseks oma klientidele ka kodumaist tootevalikut. Seega on suur au, et Stockmanni tuntud ja eksklusiivses brändidžunglis on nüüd esindatud ka meie disainibränd. Valhalla Factory toodetest võib Stockmannist leida nii loodusmustritega patju kui ka meie armastatud eeterlike õlidega aroomiteraapilisi disainküünlaid. Oleme uhked ja elevil ning taas teile kõigile lähemal! Kohtume Stockmannis!


Vaata kogu galeriid!


Jätka lugemist

Valhalla Factory esitles uut sisustusaksessuaaride kollektsiooni Tähetolm

Uus sügis-talvine kollektsioon Tähetolm on inspireeritud põhjamaistest tumedatest öödest. Terje Talpsepp, Valhalla Factory asutaja ja disainer, räägib inspiratsioonist: “Pimeduses on miskit väga võluvat ja müstilist. Pimedas säravad tähed eredalt. Pimedas on kodu kõige mõnusam ja soojem paik. Pimedas on hommikuvalgus eriliselt helge. Pimedas kumab kuu juba poolest lõunast. Pimedas saavad kõik meeled erksamaks.” Selle hooaja uutest toodetest võiks ära märkida erinevate mustade varjunditega kameeleonliku elegantse küünla Black Chameleon, mille pealmised katted on vürtsitatud maagiliste sõnumitega. Uue kuue on saanud ka kuukumaga sidrunheina küünal ning ahjusoe jõululõhnaline vürtsikas aroomiküünal kõrresäbrulises mustris. 

Piiluge maagilise kuukumaga Salongiõhtu pilte siit!

 

Jätka lugemist

Eesti Disainiauhinnad 2014! Oh seda rõõmu!

Oh seda rõõmu, kui kuulsime, et Valhalla Factory disainerit ja fotograafi Terje Talpseppa premeeriti Eesti Disainiauhinnad 2014 eriauhinnaga Suurepärane Foto. Auhind tuli fotoseeria eest, mis pildistati Tahe Outdoors brändi visuaali jaoks. See valmis koostöös Terje Talpsepa ja reklaamiagentuur Taevas Ogilvyga, kus imago loomiseks ühendati fotograafia ja graafiline disain. Karge, jõuline ja mehine on märksõnad, millega võib kirjeldada neid mustvalgeid pilte, mis toovad imehästi välja Tahe Outdoors brändi tõelise olemuse. Tahe Outdoors on Euroopas tuntud kui üks parimaid kõrgkvaliteedilise veespordi varustuse tootjaid ja edasimüüjaid. Terje on tõeliselt tänulik ning jääme ootama uusi saavutusi! 

Vaata Eesti Disainiauhindade Gala galeriid!

Vaata Tahe Outdoorsi kataloogi!


Jätka lugemist

Oleme mõnusalt tagasi kodus!

Valhalla Factory on Londonist saadud positiivsete emotsioonidega tagasi Eestisse jõudnud. Disainimess 100% Design oli imetore ja edukas, sest see oli suurepärane võimalus meie brändi tutvustamiseks ja uute kontaktide leidmiseks, mis tulevikus kindlasti kasuks tulevad. Me täname kõiki inimesi, kes tulid messile meid külastama, kõiki toredaid kaasdisainereid ning loomulikult asjalikke korraldajaid. Sealne atmosfäär ja kõik üritused olid äärmiselt inspireerivad. Pop-up poe avamisõhtu oli vinge ning samuti edukas, sest sinna oli kokku kogunenud umbes 200 inimest. Seal esmaesitlesime ka oma uut kollektsiooni Stardust ning aroomiküünalt Black Chameleon, mis said palju positiivset tagasisidet. Järgmine peatus: Disainiöö. Näeme seal!  

Vaata galeriid!

Jätka lugemist

Valhalla Factory Londonis disainimessil

17.-20. septembril toimub Londonis disainimess nimega 100% Design. See on üks kõige olulisemaid sündmusi Londonis, kus disainerid saavad tutvustada oma tooteid laiemale ringkonnale ning koguda uusi tutvusi. Valhalla Factory on samuti seal esindatud koos Eesti Disainerite Liiduga. Mess toimub kohas nimega Earls Court, kust võite leida meie väljapaneku aroomiküünalde, padjakatete ja pleediga. Kui olete Londonis, siis tulge külastage meid messiboksis IP314. Eesti Disainerite Liidul on ka pop-up pood Hoxton Gallerys, kust on võimalik soetada endale tooteid Valhalla uusimast kollektsioonist Stardust. Samuti võite pop-up poest leida meie uue musta värvi küünla Black Chameleon, millel on minimalistlik dekoratsioon sulega. 

Ole inspireeritud & jälgi meid!

Jätka lugemist

Veel rohkem põnevust Eesti suurimalt disaini ajakirjalt "Diivan" artikliga "Piltilusad toad"

Eesti suurimas disaini ajakirjas "Diivan" on jälle Valhalla Factory kajastatud. Seekord juba nende septembrikuu väljaandes, Sisustaja rubriigis. "Kodud meie planeedil on väga erinevad - mõneruutmeetristest slummilobudikest elegantsete ookeanivaadetega villadeni. Kuid ka kõige väiksemas neist on alati üks tuba - magamistuba. Uni on nii oluline, et kutsume kõike ilusat tihtipeale unenäoliseks. Midagi unenäolist teeb kindlasti oma fotodest Terje Talpsepp, aga ka paljud teised fotograafid, kes oma pilte muule kui fotopaberile trükivad."

Ole inspireeritud ja jälgi meid!

Jätka lugemist

"Valhalla sümboliseerib kohta, kus argirutiin uinub ja inspiratsioon ärkab ellu."

Valhalla Factory asutaja ja disainer on elustiili fotograaf Terje Talpsepp. Looming põhineb Terje enda fotodel, mis on inspireeritud hommikustest jalutuskäikudest, reisidelt kogutud maailmamustri killukestest ja värvikatest unenägudest. Terje ise armastab Vahemere-hõngulist Skandinaavia disaini ja sisekujundust, kuhu loodud aksessuaarid ideaalselt sobituvad. Ta räägib, kuidas see bränd sündis ja mida Valhalla talle tähendab. 

Loe rohkem Valhalla loomisest!


Jätka lugemist