Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

Valhalla- nimi, mille taga peitub maagiline maailm!

Valhalla- nimi, mille taga peitub maagiline maailm!

“Valhalla sümboliseerib kohta, kus argirutiin uinub ja inspiratsioon ärkab ellu .”


Valhalla Living brändi lugu
on alguse saanud hommikustest jalutuskäikudest looduses ja värvikatest unenägudest, sümboliseerides hõljumist une ja ärkamise piiril. See on põhjamaises videvikus olev viir musta ja valge vahel. Koht, kus argielu rutiin uinub ja inspiratsioon elavneb. Varahommikul valitseb looduses kaootiline rahu ja tasakaal ning just nendel hetkedel on pildistatud paljud Valhalla toodetel olevad loodusmustrid, mis ikka ja jälle viivad meid rändama nendele müstilistele hommikustele loodusradadele, avades teise dimensiooni elus endas. 
 

“Iga Valhalla muster on kui eraldi unenägu .”

Valhalla Living "Concept Store on värskelt avatud suur ja uhke konteiner-salong, mis asub DEPOOS, Telliskivi 62! Põhjamaiselt karge, väljapeetud ning põnev arhitektuuriline kuubik. Tegemist on suurima konteinermajaga, mis poeks ehitatud. Valhalla Living kontseptsioon on olla elustiili bränd, vaadata elu, kodu ja inimest kui tervikut. Hingevirmaliste ning maagiliste loodusmustrite kaudu tuua inspiratsiooni igapäevaellu, viia klient jalutama pilvepiirile ja taevariiki. Kutsume seda põhjamaiseks paradiisiks ehk valhallaks, kus meie loodusmustrid elavad.

Ootame teid külla E-R 11-19.00, L-P 11-17.00