Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Twitter ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

B2B KINGITUSED

Talveõhtud ja jõulud on aeg, kus Põhjamaa inimeste hetked mööduvad lähedaste ning sõprade seltsis, pisirõõmudena maakodudes ning looduses. Väärtustades oma töötaja või kliendi kodu ja lähedasi, väärtustame inimest.

Valhalla Living toob sama palju looduse energiat ja inspiratsiooni inimeste ellu, nagu toob üks imeilus päikesetõus ühel põhjamaisel kargel hommikul. Meie kinkekomplektid on loodud inimeselt inimesele, looduse südamest inimese südamesse. 

Aroomiküünlad on armas kingitus, kuna lõhnad inspireerivad, toovad tervise ja sisemise harmoonia. Oleme jõuludele mõeldes loonud Valhalla küünaldele Põhjamaiselt minimalistlikud kinkekarbid, mis sisaldavad ka aroomiteraapia teejuhti.Kinkekompkektide hulgast leiab midagi igaühe hingele.


Kui sa soovid lähemalt tutvuda meie küünlakataloogi ja B2B kinkekomplektidega, palun kirjuta meile hello@valhallaliving.ee