Suur nool vasakule ikoon Suur nool paremale ikoon Nool paremale ikoon Ostukorv ikoon Close Circle ikoon Expand Arrows ikoon Facebook ikoon Instagram ikoon Pinterest ikoon Hamburger ikoon Informatsioon ikoon Down Arrow ikoon Email ikoon Mini Cart ikoon Isik ikoon Ruler ikoon Otsi ikoon Shirt ikoon Triangle ikoon Kott ikoon Vaata videot

KINGIRÕÕMU KAMPAANIA- OSTA 3 TOODET, SAAD 1 TASUTA LISAKS

Sinu kingimuredest saavad rõõmud, sest just jõulude eelseks kiireks kingiralliks toome teieni 3=4 kingirõõmu kampaania!

Vali 4 ükskõik millist Valhalla toodet, aseta need ostukorvi ning justkui võluväel rakendub soodustus otse ostukorvis. Neljas, hinnalt kõige soodsam toode on sulle tasuta! Säästad nii raha kui aega ja saad 4 kingitust ühe ostuga!

Kas kaup jõuab kohale jõuludeks? 

Saadame pakke välja iga päev jooksvalt peale tellimuse saamist. Kui täna läheb pakk välja smartpostiga, siis homme on kohal!
Jõulukingituseks viimane aeg tellida on 22. detsembril, hiljemalt kella 13.00-ks tehtud tellimused  jõuavad sihtpunkti  23. detsembril õhtuks!

Kui ostukorvis on mõni toode, mida meil laoseisus ei ole, siis  me võtame Sinuga kohe ühendust ja pakume asendust. Allpool on toodud ka soovitused toodetele, mida kindlasti oleme varunud. 


KINGISPIKKER 4 toote valimiseks:

 

 

 
NB! Kampaania kehtib ka meie T1 esindupoes, kust saab tooted kohe kätte!

Kampaania kestab kuni 31.12. 2019